Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Západočeské lázně » Františkovy Lázně » Lázeňský hotel Kijev ***

Lázeňský hotel Kijev ***

 (PR3630)
Fantastické  9,4 z 10
podle 6 recenzí
Max. 4 osob, 3 pokoje
Františkovy Lázně, region Západočeské lázně

Lázeňský dům KIJEVa nachází se v lázeňském centru města, v těsné blízkosti kolonády. Její jedinečnost, vedle polohy, architektonického řešení a kvalitního ubytování, spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu. Svým technickým zázemím, moderními technologiemi, vybaveností pokojů a restaurace, vysoce profesionálním přístupem lékařů, zdravotního personálu i ostatních zaměstnanců je VLL ideálním prostředím pro dlouhodobé lázeňské pobyty, ale i pro kratší pobyty typu WELLNESS, které jsou zde však rovněž založeny na některém typu léčebného programu. Lázeňský dům nabízí léčebné a wellness pobyty od poloviny února do poloviny prosince. Léčebna je jak po stránce diagnostické, tak léčebné, moderně vybavena. V léčení jsou uplatňovány nejnovější postupy, spolu s tradiční aplikací přírodních léčivých zdrojů. Odborný zdravotnický personál poskytuje klientům širokou škálu léčebných procedur, zaměřených na léčbu srdce a krevního oběhu a na onemocnění pohybového ústrojí. Zdravotnické oddělení léčebny je vybaveno speciální technikou pro diagnostiku i terapii. Jsou zde 2 tělocvičny, blok fyzikální terapie, vodoléčba, aplikace slatiny, bazén, sauna, solná jeskyně, spinningová kola a další zařízení. Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí, případě s plnou penzí. Snídaně je podávána formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z denního menu 5 – 6 jídel, s možností dietního stravování. Pro maximální využití nabízeného dietního programu poskytujeme odborné konzultace s nutriční terapeutkou. Dle výběru pobytu nabízíme stravu ve formě polopenze, plné penze, nebo je možné využít pouze nabídky snídaně. Ve 3 restauračních jídelnách je k dispozici 150 míst, takže není nutno stravovat klienty na směny. Do VLL je možný přímý vjezd vozidlem zadním traktem hotelu a parkování na vlastní odstavné ploše pro vozidla, s omezeným počtem parkovacích míst, za úplatu. Klientům je k dispozici nepřetržitá služba na recepci, s možností nákupu nápojů a drobného zboží, nepřetržitá služba zdravotní sestry a vlastní pohotovostní lékařská služba. V prostorech lázeňského domu mohou klienti bezplatně využívat přístup internetu prostřednictvím Wifi připojení. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem se satelitním příjmem, telefonem a chladničkou. Na některých pokojích je možnost přistýlky. Pokoje standardně nabízí možnost internetového připojení zdarma. Pokoje jsou pro klienty připraveny v den příjezdu od 11.00 hodin, v den odjezdu je nutné pokoje uvolnit do 09.00 hodin.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ano Upřesnění
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

trezor, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Pobyty jsou standardně poskytovány s polopenzí, případě s plnou penzí. Snídaně je podávána formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované výběrem z denního menu 5 – 6 jídel, s možností dietního stravování. Pro maximální využití nabízeného dietního programu poskytujeme odborné konzultace s nutriční terapeutkou. Ve 3 restauračních jídelnách je k dispozici 150 míst, takže není nutno stravovat klienty na směny. kavárna v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Sportoviště
tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

Lázeňská léčebna Kyjev se nachází uprostřed lázeňské části města Františkovy Lázně, v těsné blízkosti kolonády. Léčebna Kyjev představuje moderní diagnostické a léčebné centrum, vhodné pro léčbu, speciální pobyty a relax. Ubytování je hostům poskytováno v komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou kompletně zrekonstruovány a vybaveny novým zařízením. Ke standardnímu vybavení patří toaleta na pokoji, koupelna s WC, televizor se satelitním příjmem, lednice, rádio a telefon. Krásy města Františkovy Lázně snad není ani nutné opisovat. Přijeďte k nám a přesvědčte se sami!
Františkovy Lázně leží v kouzelné rovinaté a zalesněné krajině, ve výšce 440 m nad mořem, poblíž historického města Cheb. Díky klimatu a bohatství místních přírodních léčivých zdrojů – minerálních vod, zřídelních plynů a zdejší slatiny se Františkovy Lázně staly světoznámým léčebným místem. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, choroby srdce a cévního oběhu a ženské nemoci. tipy na výlety Přírodní rezervace SOOS (7 km) – naučná stezka rozsáhlým rašeliništěm, křemelinový štít a mofety (připomínající sopečné krátery), geologický park, zoopark; www.czechtourism.cz Motýlí farma Nový Drahov (4 km) – nachází se zde rovněž hrnčířská dílna a stylová restaurace. Ostroh (5 km) – gotický hrad z počátku 13. stol., zvaný Seeberg, který je dnes po rekonstrukci; interiéry se zařízením z 19. stol., regionální národopisná expozice. V předhradí jsou seskupeny lidové stavby z Chebska. Cheb (7 km) – starobylé město s bohatou historií; chebský hrad ze 12. století. Přírodní park Halštrov (20 km).

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,1185154 E 12,3508053

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 09:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Klientům je k dispozici nepřetržitá služba na recepci. auto – po silnici I. třídy Karlovy Vary – Cheb, před Chebem odbočit na Františkovy Lázně. Z Prahy je možné využít dálnici D5 a na 127 km ve směru na Rozvadov odbočit na Mariánské Lázně a Cheb. Parkování u hotelu je možné na placené odstavné ploše (nutná rezervace předem), jinak na parkovištích ve městě. U vjezdu do lázeňské zóny je nutno uhradit poplatek 20,– Kč (automat). Neplatí láz. hosté ubytovaní v láz. území při příjezu a odjezdu, kteří se prokáží ubytovácím poukazem nebo potvrzením o pobytu. Příjezd k VLL je ul. Jiráskovou. Národní třída je pěší zóna. GPS: 50.1181806N, 12.3516019E vlak – železniční stanice Františkovy Lázně, 800 m od VLL bus – autobusová zastávka Františkovy Lázně, 200 m od VLL vzdálenosti Praha 180 km, Brno 400 km, Plzeň 100 km, Karlovy Vary 50 km, Cheb 5 km, Norimberk 180 km, Regensburg 142 km, Passau 264 km, Mnichov 264 km, Erfurt 204 km, Gera 115 km, Lipsko 211 km, Zwickau 90 km, Plauen 53 km hraniční přechody SRN Svatý Kříž – 10 km Vojtanov – 6 km Aš – 20 km Lázeňský dům je koncipován jako nekuřácký. Pobyty se zvířaty nejsou možné. dětské hřiště, divadlo, houbaření, vlaková zastávka masáže, solárium, solná komora, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro

Poplatky