Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jizerské hory » Desná » Hotel Montanie

Hotel Montanie

 (PR1982)
Max. 88 osob, 34 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 88 osob, 34 pokojů

Obnovený eko/sport hotel montanie, má pokoje ve třech oddělených objektech. Od našich ubytovacích kapacit můžete očekávat nenáročné, jednoduché, čisté a s citem pro pořádek udržované pokoje od dvoulůžkových po čtyřlůžkové apartmány pro rodiny s dětmi. Součástí hotelu Montanie je i vinotéka, kde si hosté mají možnost sami vybrat láhev svého oblíbeného vína. Posedět můžete rovněž v našem baru, sousedící s restaurací montanie 777. Každý pokoj má svou koupelnu a WC. Kapacita hotelu: 17 dvoulůžkových pokojů některé s možností přistýlky a 10 čtyřlůžkových apartmánů.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ano

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, vyžití pro děti, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Vynikající kuchyně hotelové restaurace montanie 777 je otevřena celoročně jak hotelovým hostům tak denním návštěvníkům od snídaně až po večeři. Již při první návštěvě si vás prostředí moderně zařízeného interiéru restaurace získá svou přívětivou tváří, nekuřáckým prostředím, pozorným personálem. A vždy se budete chtít vracet z krásných cest po Jizerských horách k plápolajícímu krbu, u kterého vám nabídneme některou z našich nápojových specialit, před tím než zasednete k dobrému obědu či večeři. Náš jídelníček je sestavený šéfkuchařem s mnohaletou praxí v zahraničí tak, aby vyšel vstříc každé chuti a energetickým potřebám a při tom zůstal věrný našemu krédu: eko/sport. bar v objektu, restaurace v objektu, vinný sklípek v objektu, zahrádka v objektu

Okolí

Lyžování
vlek Černá Říčka (2,5 km) - délka 500 m se zasněžováním a večerním lyžováním, dva vleky v Desné (3 km), lyžařská centra: Albrechtice (10 km), Harrachov (16 km), běžecké tratě v okolí - hotel nástupním místem na Jizerskou magistrálu
Sportoviště
beachvolejbalový kurt, lyžařský vlek, půjčovna kol, půjčovna lyží, stolní tenis
Popis lokality

Obnovený eko/sport hotel montanie, má pokoje ve třech oddělených objektech. Od našich ubytovacích kapacit můžete očekávat nenáročné, jednoduché, čisté a s citem pro pořádek udržované pokoje od dvoulůžkových po čtyřlůžkové apartmány pro rodiny s dětmi.
Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,7913678 E 15,3224547
Místo: Desná
Region: Jizerské hory
Kraj: Liberecký

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 12:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

dětské hřiště, houbaření

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 120 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy