Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Český Krumlov » apartmánový dům CZ0618

Apartmánový dům CZ0618

Český Krumlov je zařazen mezi památky Unesco. V blízkosti Českého Krumlova můžete navštívit hrad Rožmberk, zámek Hluboká, klášter Zlatá Koruna, zříceninu hradu Dívčí kámen, poutní místo Kájov, vodní nádrž Lipno, wellness hotel Frymburk nebo se můžete nechat z obce Holubov vyvést lanovkou na Kleť, kde je půjčovna koloběžek. Jsou zde turistické i cyklistické stezky, můžete se projet na koni nebo zapůjčit raft či kánoi a zaskotačit si ve Vltavě.

Místo Český Krumlov zobrazit na mapě
Region Jižní Čechy (okres Český Krumlov, kraj Jihočeský)
Max. kapacita 11 osob

ubytování ve městě relaxační pobyt

Apartmánový dům CZ0618
0,2 km
0,2 km
492
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Dva samostatné apartmány s TV a WI-FI, umístěny v přízemí a 1. patře historického domu z 16. století s nádherným výhledem na město a řeku Vltavu. Apartmán č. 1 v přízemí se skládá ze dvou místností (v první jsou dvě postele, pohovka+2 křesla, v druhé je manželská postel), z kuchyňky se základním vybavením (dvouvařič, lednička, mikrovlnka, kávovar a nádobí), dále WC a koupelny se sprchou a umyvadlem.

Apartmán č. 2 v 1. patře se skládá ze dvou místností (v jedné jsou dvě samost. postele, v druhé manželská postel + 1 samost.postel, ). Apartmán má společnou kuchyni (dvouvařič, trouba, ledničkau, mikrovlnka, kávovar a nádobí), společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC s bytem ve II. patře.

V roce 2016 bylo vybudováno kamenné schodiště vedoucí dolů k Vltavě, takže nově je pro hosty připravena možnost posezení na venkovní terase

s pohledem na starou vrbu nad řekou nebo koupání v řece

Apartmán č. 2 má koupelnu se sprchovým koutem a WC společnou s bytem ve II. patře.
Vzhledem k tomu, že se v objektu nachází původní dřevěné záklopové stropy a celý dům je památkově chráněný, je zde zákaz kouření. Pro kuřáky je k dispozici posezení před domem.

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Vybavená kuchyňka v apartmánu č. 1. Pouze po předchozí dohodě a za přítomnosti majitele v domě je možné objednat snídani za 70 Kč / osobu, která obsahuje obložený talíř (šunka, plátkový nebo tavený sýr, máslo, vejce, rajče, paprika, okurka, džem, chléb, rohlík, příp. bábovka nebo šáteček dle dohody), kávu, čaj.

Domácí zvíře

Povoleno - na dotaz.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Penzion Athanor
Penzion Athanor

max. kapacita 15 osob

0 km - vzdušně
Penzion Rosa
Penzion Rosa

max. kapacita 37 osob

0,2 km - vzdušně
Hotel Gold
Hotel Gold

max. kapacita 52 osob

0,3 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování