Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Chřiby » Buchlovice » Penzion Knop

Penzion Knop

 (PR3374)
Velmi dobré  8,5 z 10
podle 10 recenzí
Max. 8 osob, 3 pokoje
Buchlovice, region Chřiby

Ubytování v prostředí rodinného domu. K dispozici jsou čtyři pokoje s kapacitou 12 lůžek a možností přistýlek. Penzion Knop Buchlovice leží cca 200 m od náměstí v Buchlovicích. V okruhu 200 m se nachází 5 restaurací, zastávka autobusu, 3 obchody, zámek, park, muzeum, galerie vína. Parkovat je možné před objektem.
Penzion Knop Buchlovice poskytuje ubytování ve 3 dvoulůžkových, 2 třílůžkových, 2 čtyřlůžkových pokojích a 10 apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem a sprchou, minikuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a televizí. Apartmány disponují samostatným soc. příslušenstvím, zařízenou kuchyní, halou s televizí a satelitem. V penzionu se nachází společenská místnost, kde můžete využít televizi se satelitním příjmem.

WIFI
Internet
Ne
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ne Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Nelze
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V penzionu není k dispozici stravovací zařízení. Využít můžete služeb restaurací v bezprostředním okolí penzionu. V letních měsících můžete využít nabídky posezení na venkovní terase s možností grilování.
zahrádka v objektu

Okolí

Popis lokality

Nabízíme ubytování v penzionu nacházejícím se v městečku Buchlovice s množstvím značených cyklostezek v oklních chřibských lesích, kolem řeky Moravy i v Bílých Karpatech.
V okruhu deseti kilometrů jsou hostům k dispozici následující sportovní zařízení: bazén venkovní a vnitřní, billiard, bowling, lyžařská škola, sauna, solárium, sportovní hala, tenisová hala, squash, jízda na koni. V blízkosti penzionu potom můžete využít např. fines centrum, a tělocvičnu. Možnost výletů: hrad Buchlov (cca 4 km), kaple Sv. Barbory, Velehradská bazilika (cca 7 km), Archeoskanzen Modrá, štěrková jezera, zřícenina Cimburk, cyklostezky a turistické stezky v blízkých chřibských lesích, Kroměříž, Luhačovice, Zlín - ZOO Lešná, Strážnice, Lednicko-Valtický areál, Slavkov atd.

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,0868508 E 17,3356303
Místo: Buchlovice
Region: Chřiby
Kraj: Zlínský

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Domácím zvířatům je zde vstup povolen. K dispozici je uzavřené i otevřené parkoviště. Je možno zajistit účast na koštech vína. V penzionu se nachází úschovna kol.

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 0 Kč / noc / při využití