Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Chřiby » Buchlovice » penzion Buchlovský Dvůr

Penzion Buchlovský Dvůr

  (CZ7338)

Penzion Buchlovský dvůr, skrytý v samém srdci mystických Chřibů pod tajemným hradem Buchlovem, je oázou pro návštěvníky regionu Slovácko hledající pohodu pro svou znavenou duši i tělo. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie. Účelně vybavený penzion nabízí prostor pro strávení rodinné dovolené. Stane se výchozím bodem Vašich výprav za historií a poznáním, či základnou, ze které budete vyrážet po nepřeberném množství turistických a cyklistických tras na zajímavé výlety po okolí. V zimním období jsou okolní terény vhodné na běžky, či lyže. Rybník u penzionu poslouží jako přírodní kluziště. Pro ty největší lenochy, dychtící však po poznání, jsou vhodné atraktivní výlety balonem po krásách Slovácka (startuje se přímo před penzionem). Lákavým zážitkem pro návštěvníky se jistě stanou mnohé kulturní akce na hradě samém či v okolí (divadla, koncerty, jarmarky, folklór).

Místo Buchlovice zobrazit na mapě
Region Chřiby (okres Uherské Hradiště, kraj Zlínský)
Max. kapacita 34 osob

ubytování na venkově sportovní pobyt

Penzion Buchlovský Dvůr
6 km
0,1 km
488
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Penzion Buchlovský dvůr je historicky spjat s hradem Buchlovem, který se nachází asi 100 m od penzionu. V patře je k dispozici stylové ubytování ve čtyřech pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Všechny pokoje mají také vybavenou kuchyňskou linku, jídelní stůl s židlemi a televizi.
Pro všechny hosty penzionu je připravena velká společenská místnost v rustikálním stylu s krbem, starodávnou pecí a tradičním šporákem, na kterém se dají vykouzlit nevšední místní speciality. Příjemné posezení u ohně znásobí atraktivitu historických kamenných zdí. K vybavení patří dále rohová sedací souprava, křesla, jídelní stůl pro 8 osob a kuchyňský kout, velká televize a 2x sociální zařízení. Pod schodištěm je umístěn dětský koutek. Terasa Vám pak nabídne přímo pohádkový výhled. V přízemí je dále k dispozici recepce, úschovna kol, lyží a dalšího sportovního vybavení. Na zahradě je připraveno ohniště s posezením.

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Strava není zahrnuta v ceně ubytování. Všechny pokoje mají plně vybavenou kuchyňku uzpůsobenou pro vlastní vaření (dvouplotýnkový vařič, lednice, dřez, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). V blízkosti penzionu se nachází restaurace s možností celodenního stravování.

Domácí zvíře

Není povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Buchlov
Hotel Buchlov

max. kapacita 75 osob

0,1 km - vzdušně
Chata  Pod Břesteckou skalou
Chata Pod Břesteckou skalou

max. kapacita 7 osob

1,9 km - vzdušně
Chata Břestek
Chata Břestek

max. kapacita 7 osob

2,5 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování