Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Brněnsko » Brno » FAIRHOTEL

FAIRHOTEL

 (PR2946)
Max. 46 osob, 24 pokojů
Fantastické  9,5 z 10
podle 9 recenzí
Max. 46 osob, 24 pokojů

FAIRHOTEL je moderní útulný hotel nacházející se na místě továrny z devatenáctého století je jen minutu chůze od brněnského výstaviště a dvacet minut chůze od historického centra města Brna. V pestré nabídce pokojů si vybere každý, ať už jede na dovolenou či za bussinesem. V zimě mohou hosté posedět u krbu, v létě na naší střešní terase s výhledem na dominanty Brna. Pro volné večery nabízíme soukromé wellness s finskou a parní saunou, osvěžovacím bazénkem a zážitkovou sprchou. Ráno Vás příjemně naladí vynikající a bohatá snídaně v našem FAIRCAFE Restaurantu. Bezbariérový pokoj, výtah, vysokorychlostní Wi-Fi připojení v celém hotelu, hlídané parkoviště a nepřetržitý provoz recepce jsou samozřejmostí. Kvalitní postel, bambusové anti alergenní matrace, voňavé přikrývky, klidné prostředí. Naše pokoje splňují požadavky i těch nejnáročnějších milovníků spánku. Užijte si odpočinek. Naplno.  

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ne

Doplňkové informace

pokojový servis, výtah, praní / žehlení, trezor, klimatizace, sauna, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ano ()
Stravování
Místo honosných názvů Vám ve FairCafe Restaurant nabídneme chutná, lokální i cizokrajná jídla ze sezónních surovin. Dobré jídlo doplňte o některé z našich vín, whiskey či rumů a završte kvalitní kávou s domácím dezertem.  Užijte si gurmánský zážitek. Dosytosti. bar v objektu, cukrárna (600 m), kavárna v objektu, pivnice (600 m), pizzerie (600 m), restaurace v objektu, vinárna (600 m)

Okolí

Sportoviště
aerobik, squash/ricochet, tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

FAIRHOTEL je moderní útulný hotel nacházející se na místě továrny z devatenáctého století je jen minutu chůze od brněnského výstaviště a dvacet minut chůze od historického centra města Brna. 

Podívejte se na mapu
GPS: N 49,1858247 E 16,5871351
Místo: Brno
Region: Brněnsko
Okres: Brno-město

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 12:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Otevírací doba recepce: Nepřetržitý provoz recepce Hotel je snadno dostupný jak automobilem, tak městskou veřejnou dopravou. letiště, tramvajová zastávka, vlaková zastávka fitness, jóga, masáže, parní sauna, solárium, wellness/lázně

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, American Express, JCB, lub Enroute, Diners Club Enroute

Poplatky