Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Brněnsko » Brno » hotel Bobycentrum

Hotel Bobycentrum

  (CZ4563)

Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  Vám poskytne komfortní ubytování v Brně. S kvalitní dopravní dostupností nejen do samotného centra města Brna, ale také na Brněnské výstaviště nebo na Brněnský okruh. Brno je kulturním městem se širokou škálou kulturního a sportovního vyžití a Hotel Brno BOBYCENTRUM **** Vám nabízí ubytování v Brně na odpovídající úrovni. Kromě kvalitního ubytování je Vám k dispozici hotelová restaurace Inspirace, kde se postarají o nezapomenutelný gastronomický zážitek. Kombinace komfortního ubytování a gastronomie hotelové restaurace dodá Vašemu pobytu v Brně zážitek, díky kterému se do Brna budete rádi vracet.

Místo Brno - Ponava zobrazit na mapě
Region Brněnsko (okres Brno-město, kraj Jihomoravský)
Max. kapacita 280 osob

ubytování ve městě seminární hotel

Hotel Bobycentrum
0,1 km
0 km
210
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Pokoje Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  Vám zaručí příjemný a poklidný pobyt a jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, psacím stolem, kobercem, lampičkou, pro Vaše cennosti je k dispozici trezor, samozřejmostí je vysoušeč vlasů, žebříkové topení v koupelně a vana na každém pokoji, minibar, pokoje jsou zabezpečeny karetním otevíráním zámku a WiFi připojením ZDARMA. Dále hotel Brno nabízí službu probuzení, možnost přidání přistýlky, dětské postýlky a také Vaši domácí mazlíčci jsou na Hotel Brno BOBYCENTRUM **** vítáni. Pro hosty Hotelu BOBYCENTRUM **** je připraveno celkem: 1 Prezidentské APARTMÁ, 14 pokojů s manželskou postelí typu APARTMÁ, 14 pokojů s manželskou postelí typu SUPERIOR a 112 dvoulůžkových pokojů typu STANDARD.

Hotel Bobycentrum **** je pro svojí reprezentativnost vhodným partnerem pro pořádání kongresů v Brně. Hotel disponuje velkým kongresovým sálem a několika dalšími sály, jenž využijete pro pořádání kongresů, seminářů a konferencí. Součástí hotelu je 24 hodinová recepce pro zajištění všech potřeb hotelových hostů. Hotel Brno BOBYCENTRUM ****  svým hostům také nabízí možnost parkování v podzemních garážích s kapacitou 46 parkovacích míst za poplatek, v těsné blízkosti hotelu je k dispozici dalších 200 parkovacích míst ZDARMA.

Stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Hotelová restaurace INSPIRACE nabízí jídla a pokrmy odpovídající trendům moderní gastronomie. Jídelní lístek je pravidelně přizpůsobován sezónním nabídkám.

Domácí zvíře

Povoleno.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Noem Arch Restaurant & Design Hotel
Hotel Noem Arch Restaurant & Design Hotel

max. kapacita 36 osob

0,8 km - vzdušně
Hotel Arte
Hotel Arte

max. kapacita 37 osob

0,9 km - vzdušně
Hotel A-Sporthotel
Hotel A-Sporthotel

max. kapacita 70 osob

2,4 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování


Video ubytování

Hotel Bobycentrum, Brno (CZ4563)Hotel Bobycentrum, Brno (CZ4563)