Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Pálava » Břeclav » Penzion Miluška

Penzion Miluška

 (PR5842)
Max. 56 osob, 13 pokojů
zatím bez hodnocení
Max. 56 osob, 13 pokojů

Penzion Miluška je ideální pro ty, kdo máte rádi nejen víno, ale i nádhernou okolní přírodu a spoustu historických památek. Opakovaně penzion navštěvují milovníci Lednicko-valtického areálu, který je zapsaný do seznamu světových památek UNESCO. V penzionu se může ubytovat až 49 hostů, a to ve dvoulůžkových pokojích s využítím pro 1 - 3 osoby nebo v mezonetových apartmánech pro 4-6 osob.  V budově je bezdrátové připojení k internetu. Stravování je zajištěno přímo v restauraci penzionu. Nechybí salónek a vinárna pro soukromé akce, konferenční místnost a letní terasy. Řidiči mohou využívat parkoviště přímo v objektu. K zapůjčení jsou fény, kulmy a žehličky na vlasy, v horkých letních měsících ventilátory. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol nebo je možné zajistit jejich vypůjčení.  Kapacita penzionu je celkem 41 lůžek a 8 přistýlek. K dispozici je 13 pokojů z toho 7 dvoulůžkových pokojů, 6 mezonetových apartmánů pro 4-6osob, které lze využít i pro přespání jednoho hosta. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením zdarma. Penzion disponuje i jedním bezbariérovým pokojem, který má speciální vybavení. Nejen pro novomanžele je připraven klasický apartmán s koupelnou vybavenou vanou.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ne
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, společenská místnost, zákaz kouření v celém objektu, zahradní krb/gril
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
Restaurace má kapacitu 24 míst k sezení a salonek, kde jsme vytvořili menší cukrárenský koutek s kapacitou 20 míst. Můžete si pochutnat na pizze připravované dle originální receptury z pizza pece na dřevo  nebo tradiční moravské kuchyni, ale také můžete proklouznout do světa specialit z kulinářské kuchyně, které Vám přinášíme formou víkendových nebo měsíčních akcí (zvěřinové, rybí, steakové,pivní, vinné, svatomartinské, vánoční,velikonoční speciality).  V letních měsících Vám penzion nabídne posezení na dvou terasách na nichž grilují selátko či další speciality. pizzerie v objektu, restaurace v objektu, vinárna v objektu, vinný sklípek v objektu

Okolí

Sportoviště
půjčovna kol
Popis lokality

Penzion Miluška je ideální pro ty, kdo máte rádi nejen víno, ale i nádhernou okolní přírodu a spoustu historických památek.
Penzion Miluška*** leží přímo na vinařské cyklostezce, směřující od archeologického naleziště Pohansko (6km), směrem k Lednickým rybníkům (4km), k městu Lednice s nádherným zámkem (6km) či k loveckým zámečkům z dob Lichtenštejnů uvnitř panenské přírody lužních lesů.

Podívejte se na mapu
GPS: N 48,7551082 E 16,8478756
Místo: Břeclav
Region: Pálava
Okres: Břeclav

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 11:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

Vlaková stanice je vzdálená cca 300 metrů od penzionu.  houbaření, vlaková zastávka

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

není možné pobyt uhradit platební kartou

Poplatky