Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Jižní Čechy » Bechyně » apartmánový dům Villa Liduška

Apartmánový dům Villa Liduška

  (CZ3968)

Objekt se nachází v blízkosti centra městečka Běchyně, které se nalézá v regionu Povltaví. Obcí protéká řeka Lužnice, jež vtéká do nedaleké řeky Vltavy. Městečko je známo především lázněmi a historickým centrem. Místo je vyhledáváno milovníky cykloturistiky, památek, vodáctví, rybaření, odpočinku v klidném prostředí.

Místo Bechyně zobrazit na mapě
Region Jižní Čechy (okres Tábor, kraj Jihočeský)
Max. kapacita 20 osob

lázně ubytování ve městě

Apartmánový dům Villa Liduška
0,1 km
0,1 km
450
Wi-FI

Popis pokoje, vybavenost, služby

Villa Liduška stojí na velkém a oploceném pozemku, z kterého je krásný výhled na řeku. K dispozici je apartmán pro 6 osob s terasou a malou kuchyňkou s veškerým vybavením. V prvním patře je jeden dvoulůžkový pokoj a jeden třílůžkový pokoj s terasou. Tyto dva pokoje mají společnou koupelnu a WC. Je možné je obsadit každý zvlášť nebo rodinou dohromady. V podkroví jsou dva velké pokoje pro 4 - 5 osob a pro 3 - 4 osoby. Oba mají své WC a koupelny. Na všech pokojích je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, termoska a vybavení pro případnou přípravu snídaní nebo jiného občerstvení. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení k internetu, deštníky na pokojích, vysoušeče vlasů v koupelnách. K zapůjčení k dispozici dětská postýlka, žehlička atd. Přízemí vily obývají majitelé, pro ubytované je k dispozici vlastní vchod do domu. Kolem objektu je zatravněný pozemek s vlastním parkovištěm. Na zahradě mají hosté, venkovní posezení (dřevěné lavice, stůl) se zahradním krbem a otevřené ohniště.

Zákaz kouření v celém objektu.

Stravování

Strava není zahrnuta v ceně ubytování. V pokojích a apartmánu je možnost přípravy stravy. Další stravování možné v restauracích v okolí-cca 10-15 min.

Domácí zvíře

Povoleno - malá zvířata.

Internet v objektu

Wi-Fi

Rezervace

Abychom Vám mohli zobrazit dostupné pokoje a ceny, potřebujeme znát termín pobytu.
Termín pobytu

Turistika, zajímavosti a restaurace v okolí

Koupání, Lyžování a sport v okolí

Další ubytování v okolí

Hotel Panská
Hotel Panská

max. kapacita 9 osob

0,3 km - vzdušně
Hotel U Draka
Hotel U Draka

max. kapacita 26 osob

0,4 km - vzdušně
Privát (vl. vchod)  Fáberova
Privát (vl. vchod) Fáberova

max. kapacita 4 osob

0,6 km - vzdušně

Mapa ubytování

Fotografie ubytování