Nacházíte se zde: Úvod » Ubytování » Česká republika » Krušné hory » Abertamy » Sport hotel

Sport hotel

 (PR1098)
Skvělé  8,7 z 10
podle 8 recenzí
Max. 35 osob, 18 pokojů
Abertamy, region Krušné hory

Sport hotel je ideálním místem pro trávení zimní i letní dovolené, firemní setkání, teambuildingové akce, sportovní soustředění, oslavy narozenin a výročí, svatby. V okolí hotelu se nachází výtečné turistické a cykloturistické trasy a v zimě také mnoho sjezdových a běžeckých tratí (Pernink, Boží Dar, Klínovec). Možnost napojení na Krušnohorskou magistrálu. Hotel nabízí 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a koupelnou s vlastním WC. WIFI zdarma. Stylová restaurace s celkovou kapacitou 50 osob nabízející českou i mezinárodní kuchyni. Všem hostům je k dispozici privátní sauna. Možnost pronájmu multifunkčního hřiště vedle hotelu. Parkování v areálu hotelu zdarma. Všech 16 dvoulůžkových pokojů je vybaveno vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a WiFi, která je přístupná v celém objektu hotelu.

Internet
Internet
Ano
Zvíře
Zvíře
Ano
Parkování
Parkování
Ano Upřesnění
Bazén
Bazén
Ne
Vyžití pro děti
Vyžití pro děti
Ne

Lyžárna / kolárna
Ano

Doplňkové informace

úschovna kol a lyží, sauna, vířivka
Konferenční možnosti
nezadáno
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne
Stravování
V hotelu se nachází restaurace s celkovou kapacitou 50 míst, která nabízí českou i mezinárodní kuchyně. Restaurace je vhodná pro firemní setkání, soukromé oslavy, večírky, atd. Možnost posezení v pivnici s kapacitou 40 míst a k dispozici je i restaurace s dětským koutkem. V letních měsících možnost posezení na zahrádce s dětským koutkem.  pivnice v objektu, restaurace v objektu

Okolí

Lyžování
Ski areál Abertamy (200 m) - několik sjezdových tratí včetně K2 Freestyle Parku, pojízdný pás pro děti (délka 60 m), Ski areály Pernink (2,5 km), Ski areál Plešivec (2 km) - nově vybudovaný areál (zima 2013/2014), sjezdovka Merklín (9,5 km), Boží Dar - ski areály Neklid a Novako (10 km), ski areál Potůčky (10 km), Jáchymov - ski areál Náprava (12 km), ski areál Nové Hamry (12 km), ski areál Klínovec (17 km)
Sportoviště
tělocvična/sportovní hala
Popis lokality

Hotel nabízí 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem a koupelnou s vlastním WC. Vlastní WIFI sítí s možností připojení k internetu zdarma. Parkování v areálu hotelu zdarma. S tylová restaurace s celkovou kapacitou 60 osob nabízí českou i mezinárodní kuchyni a zájezdní stravování.Při hromadných sportovních akcí možnost vytvoření individuálního stravování s důrazem na potřeby sportovců. Hostům je rovněž k dispozici Pivnice s kapacitou 50 osob a TV. Vhodné pro soukromé oslavy, firemní setkání, svatby, apod. Všichni hosté mohou využívat privátní saunu s kapacitou 8 osob a relaxační místnost. Nově je v hotelu k dispozici služba - masáže. V blízkosti hotelu se rovněž nachází multifunkční hřiště s umělým povrchem.
Hotel se nachází přímo na trati Krušnohorské magistrály, která nabízí přes 200 km upravených běžeckých tratí. Hotel se nachází v samé blízkosti Ski areálu Abertamy, jenž nabízí několik sjezdových tratí včetně K2 Freestyle Park. V roce 2013 byl otevřen zcela nový Ski areál Plešivec. Krušnohorský Skiareál Plešivec je nejnovějším zimním centrem v České republice. V oblasti mezi obcemi Pstruží a Abertamy vznikl komplex se třemi čtyřsedačkovými lanovkami (každá je schopna přepravit za hodinu  2 400 návštěvníků) a s osmi sjezdovkami o celkové délce přes dvanáct kilometrů. V areálu jsou dvě nástupní místa: ve Pstruží (nedaleko obce Merklín) a nedaleko města Abertamy, pod vrcholem Plešivce. Jakýkoli návštěvník, ať už úplný začátečník nebo zdatný lyžař, si pro sebe vždy najde to, co rád hledá a co od sjezdovek očekává. Kromě pestré škály širokých a přehledných sjezdovek nabízí areál také veškerý servis, od půjčoven lyží i snowboardů přes ski servis a lyžařskou školu. V okolí máte možnost adrenalinového vyžití, které nabízí Areál Plešivec. Vyzkoušejte např. obří houpačku, lanové centrum pro děti i dospělé, volný pád ze 16 m, horské koloběžky a čtyřkolky.  Pro milovníky horských kol je k dispozici přes 200 km cyklotras vedoucích napříč celým krušnohorským pohořím. Dále jsou k dispozici trasy pro pěší turistiku a vyznavače nordic walkingu, které Vás zavedou např. k rozhledně Plešivec, na vrchol hory Klínovec či do národní přírodní rezervace Velký Močál.

Podívejte se na mapu
GPS: N 50,3674025 E 12,8136191
Místo: Abertamy
Region: Krušné hory
Kraj: Karlovarský
Okres: Karlovy Vary

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 14:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno - neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytování povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Jiné informace

houbaření, rybolov masáže

Příjezd za zhoršených podmínek

neuvedeno

Nejbližší zastávky hromadné dopravy

Kvalita signálu mobilních operátorů

neuvedeno

Možnost platby kartou na objektu

Visa, Mastercard, Maestro, American Express

Poplatky

Poplatky pro celý objekt

Poplatek za psa: 150 Kč / noc / při využití
Rekreační poplatek: 15 Kč / noc / hrazen vždy
Ubytovací poplatek: 4 Kč / noc / hrazen vždy